Rejestracja ogólna

/22/ 756-21-11, 756-73-73

Piaseczno

 PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Agnieszka Jankowska – Zduńczyk Medycyna Rodzinna II stopień
Lek. Małgorzata Kalita – Marzec Choroby wewnętrzne I stopień
Lek. Maria Tylicka – Figaj Medycyna Rodzinna II stopień
Dr n. med. Luiza Jończak Choroby wewnętrzne II stopień i Choroby płuc II stopień
Lek. Małgorzata Watras Choroby wewnętrzne II stopień
Lek. Barbara Gierko – Zielińska Choroby wewnętrzne I stopień
Lek. Maria Godek Lekarz
Lek. Stanisław Bujnowski Choroby wewnętrzne I stopień
Lek. Elżbieta Norowicz Lekarz
Lek. Piotr Wacławek Lekarz – w trakcie specjalizacji
Lek. Julita Roszkowska Lekarz
Lek. Anna Telenga Choroby wewnętrzne II stopień
Lek. Bartosz Borysow Lekarz – w trakcie specjalizacji z Chorób wewnętrznych

PEDIATRIA


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Monika Adamiec Pediatria I stopień
Medycyna Rodzinna II stopień
Lek. Anna Sotniczuk Pediatria I stopień
Medycyna Rodzinna II stopień
Lek. Grzegorz Sikorski Pediatria I stopień
Neurologia Dziecięca II stopień
Lek. Włodzimierz Wojciechowski Pediatria II stopień
Alergologia II stopień
Lek. Leokadia Gałkowska Pediatria I stopień
Lek. Ewa Ulewicz – Korczak Pediatria I stopień
Lek. Barbara Pachowska Pediatria I stopień
Lek. Anna Pierzchlewicz Pediatria I stopień
Lek. Monika Szczepanik Lekarz

GINEKOLOGIA


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Agnieszka Zawadzka Położnictwo i ginekologia II stopień
Lek. Juliusz Butkiewicz Położnictwo i ginekologia II stopień
Lek. Jacek Mirakowski Położnictwo i ginekologia II stopień
 Lek. Agnieszka Szkup  Położnictwo i ginekologia II stopień

CHIRURGIA


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Grzegorz Papaj Chirurgia ogólna II stopień
Lek. Jacek Grzegrzółka Chirurgia ogólna II stopień
Lek. Ryszard Majewski Chirurgia ogólna II stopień
Lek. Marian Wagner Chirurgia ogólna II stopień
Lek. Katarzyna Goździk Lekarz Chirurg

STOMATOLOGIA


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Anna Krygicz – Skorek Stomatologia ogólna I stopień
Lek. Justyna Kucharska Stomatologia ogólna I stopień
Lek. Elżbieta Kocuń – Pastuszek Stomatologia ogólna I stopień

RADIOLOGIA , USG, EKG


Imię i nazwisko

Wykształcenie specjalizacyjne

Lek. Irena Duczkowska Radiodiagnostyka II stopień
Lek. Alicja Trzebińska – Korniszewska Radiodiagnostyka II stopień
Lek. Hanna Hejne Choroby wewnętrzne II stopień
Certyfikat USG
Lek. Magdalena Jastrzębska Radiologia  i diagnostyka obrazowa  II stopień
Certyfikat USG
Lek. Barbara Skoneczna Radiodiagnostyka II stopień
Pediatria I stopień
Certyfikat USG
Lek. Mirosława Sielska – Wojtaszek Pediatria II stopień, EKG